PostWysłany: Nie 20:53, 09 Lip 2006    Temat postu: Finał (ITA vs. FRA)

Materazzi 2:1
Wiltord 1:1
Pirlo 1:0
RZUTY KARNE
120 min. - koniec dogrywki,czas na rzuty karne
120 min. - sędzia dolicza 1 minutę
120 min. - Wiltord dostał piłkę w pole karne, ale w decydującym momencie przewrócił się i nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała nad bramką
118 min. - Trezeguet nie przejął piłki od Bartheza
117 min. - Toni na spalonym, Włosi mają przewagę jedego piłkarza, ale nie mają pomysłu na zaskoczenie Bartheza
115 min. - Malouda pędził prawą stroną, ale nie dał rady dwóm obrońcom - kontra Włochów zakończyła się niecelnym podaniem Grosso
113 min. - Diarra łokciem potraktował Toniego
113 min. - na stadionie słychać już tylko gwizdy po tym jak boisko opuścił Zidane
112 min. - Zidane w końcu zszedł z boiska
111 min. - żółta kartka dla Maloudy za dyskusje z arbitrem
110 min. - Zidane z główki w klatkę piersiową uderzył Materazziego - sędzia tego nie widział, ale po konsultacji z asystentem pokazał Francuzowi czerowną kartkę
108 min. - Del Piero zagrał zagrał piłkę ręką
107 min. - schodzi Henry, wchodzi Wiltrod
106 min. - De Rossi leży na murawie, ostro potraktował go łokciem Malouda - trafił go w skroń
106 min. - drugą połowę dogrywki zaczynają Włosi
105 min. - koniec pierwszej połowy dogrywki - wyraźna przewaga Francuzów
104 min. - po rzucie rożnym piłkę z pola karnego wypiąstkował Buffon
104 min. - cóż za akcja Francuzów, świetnie z prawej centrował Sagnol, kapiatlnie głową z 10 metrów uderzał Zidane, a jeszcze lepszą paradą popisał się Buffon, ktory przeniósł piłkę nad poprzeczką
102 min. - Zidane zagrywał górą w pole karne do Trezegueta - świetnie z bramki wyszedł Buffon i na 13. metrze złapał piłkę
100 min. - schodzi Ribery, wchodzi Trezeguet
99 min. - wielka szansa dla Francji, Ribery przejął piłkę, zwodem zwiódł obrońców i z 14. metrów przestrzelił obok słupka
98 min. - Henry pędził środkiem i chciał na lewej stronie uruchomić Zidane'a - piłkę spod nóg wyłuskał mu Cannavaro
96 min. - Francuzi wyraźnie przeważają, Włosi nie mogą odnaleźć rytmu gry, który prezentowali w pierwszej połowie tego spotkania
95 min. - Gattuso leży na murawie, nieumyślnie podciął go Malouda
94 min. - Abidal sfaulował Iauqintę
93 min. - Malouda wywalczył rzut rożny, z kornera centrował Zidane, ale piłkę bez problemów wybili Włosi
92 min. - centra Pirlo w pole karne za mocna, Barthez nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki
92 min. - Abidal stracił piłkę przy linii bocznej boiska
91 min. - Francuzi w ataku pozycyjnym
91 min. - pierwszą połowę dogrywki zaczynają Francuzi - jest to czwarta dogrywka w finale MŚ w historii
PRZERWA...DOGRYWKA
90+2 min. - koniec drugiej połowy, już za chwilę dogrywka
90+1 min. - Abidal popędził pod pole karne Włochów, centrował z lewej strony, ale piłkę zmierzającą do Henry'ego głową wybił Materazzi
90 min. - Iauqinta przedzierał się prawą stroną pod pole karne Francuzów, dobrze zagrał Abidal i zabrał mu piłkę
90 min. - sędzia doliczył dwie minuty
89 min. - Francuzi w ataku pozycyjnym, Sagnol skiksował i wybił piłkę na aut
88 min. - Francuzi w ataku pozycyjnym
88 min. - Diarra sfaulował De Rossiego
86 min. - Zidane chciał zaskoczyć Buffona strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego, piłkę głową w zamieszaniu podbramkowym wybił jeden z Włochów
86 min. - schodzi Camoranesi, wchodzi Del Piero
86min. - rzut rożny dla Francji
85 min. - Zambrotta uprzedził Zidane'a w polu karnym i spokojnie odegrał piłkę do Buffona
84 min. - Gatusso sfaulował świetnie asekurującego piłkę Gallasa
83 min. - na spalonym Ribery
83 min. - po wrzutce Zidane'a z rogu piłkę wybili obrońcy z Włoch
83 min. - Francuzi zamknęli Włochów w "hokejowym zamku", Zambrotta wybił piłkę na róg
82 min. - zacięta walka w środku boiska, tymczasem na plac gry powrócił Zidane
81 min. - Zidane opuszcza boisko - Francuzi przez chwilę w dziesiątkę
80 min. - Zidane nie może podnieść się z murawy - na jego twrzy rysuje się grymas bólu
79 min. - Camoranesi zakończył atak Włochów niecelną centrą w pole karne
78 min. - zacięta walka w środki pola, ładnie akcję Włochów zaczął Pirlo
77 min. - z wolnego strzelał Pirlo - piłka przeszła pół metra od słupka, Barthez asekurował to uderzenie
76 min. - żółta kartka dla Diarry za faul na Tonim, rzut wolny 30 metrów od bramki Bartheza
75 min. - centrował Zidane - Malouda skakał do piłki, ale nie zdołał jej sięgnąć głową
74 min. - rzut wolny dla Francji przy polu karnym Włochów, faulował Camoranesi
74 min. - Toni poza boiskiem - nabawił się jakiegoś urazu
73 min. - Toni pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki w polu karnym Francuzów
72 min. - Camoranesi nieprzepisowo zatrzymany przez Abidala
71 min. - Abidal zdecydował się strzelać z dystansu - równie mocno co niecelnie
71 min. - centrował Zidane, Buffon niepewnie interweniował i wybił piłkę na aut
70 min. - Ribery faulowany z lewej strony pola karnego Włochów, przewinił Cannavaro
69 min. - Ribery strzelał z dystansu - piłka poleciała wysoko nad bramką
67 min. - Malouda faulował Cannavaro
65 min. - Malouda strzelał z narożnika pola karnego - niecelnie
65 min. - Ribery zagrywał prostopadle do Henry'ego - pod polem karnym dobrze zagrał Cannavaro i wybił piłkę
64 min. - Toni strzelał zza linii pola karnego - zablokował go Gallas
63 min. - Buffon z najwyższym trudem odbił strzał Henry'ego, który w pięknym stylu ograł Cannavaro
62 min. - po rzucie wolnym piłkę do bramki Francuzów skierował Toni - asystent sygnalizował jednak spalonego
61 min. - schodzi Totti, wchodzi De Rossi
61 min. - schodzi Perrotta, wchodzi Iaouqinta
60 min. - Perrotta dał się ograć Gallasowi na 30. metrze
59 min. - Gattuso faulował Maloudę
58 min. - Francuzi w ataku pozycyjnym, raz po raz wrzucali piłkę w pole karne Włochów, ale obrońcy byli na posterunku
57 min. - Materazzi za mocno w pole karne Francuzów - piłka w rękach Bartheza
56 min. - schodzi Vieira, wchodzi Diarra
55 min. - Vieria nabawił się jakijś kontuzji, utykając opuszcza boisko
54 min. - znów szybka, składna akcja Francuzów, wspaniale lewą stroną w pole karne wpadł Malouda, zagrał na piąty metr, ale nogi do piłki nie przystawił Ribery
53 min. - kapiatalna akcja Francuzów, z prawej przed pole karne zagrał Ribery, tam przejął ją Zidane i świetnie odegrał do wbiegającego w pole karne Maloudy, który został jednak powstrzymany przez obrońców
52 min. - Henry dostał piłkę w pole karne od Abidala, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i zablokowali go obrońcy
51 min. - po rzucie rożnym piłkę z pola karnego wybili obrońcy z Półwyspu Apenińskiego
50 min. - Henry znów przedarł się w pole karne - jego dośrodkowanie na piąty metr wślizgiem na róg wybił Zambrotta
49 min. - Włosi krótko rozegrali rzut rożny, centrował Totti do piłki skakał Cannavaro, ale piłkę głową wybił Gallas
48 min. - Malouda ostro potraktował Zambrottę
47 min. - za mocne podanie z głębi pola do Maloudy, Cannavaro przejął piłkę
46 min. - drugą połowę zaczynają Francuzi
45+3 min. - koniec pierwszej połowy
45+2 min. - Camoranesi na spalonym
45+1 min. - Francuzi konstruują atak pozycyjny, piłkę stracił Ribery
45 min. - sędzia doliczył dwie minuty
45 min. - Totti zbyt lekko centrował z rzutu wolnego, górą obrońcy z Francji
44 min. - rzut wolny dla Włochów 35 metrów od bramki
44 min. - Ribery nie dał rady trzem obrońcom reprezentacji Włoch
43 min. - Barthez świetnie wyszedł z bramki i złapał piłkę zagrywaną do Toniego
42 min. - Henry na spalonym
35 min. - Thuram uratował Francuzów - fenomenalnie wybił na róg strzał Toniego
34 min. - już wszystko w porządku, Włosi oddali piłkę rywalom
32 min. - na murawie leży Perotta, Francuzi wybili piłkę
30 min. - Gattuso przytomnie przerwał akcję Ribery'ego po prawej stronie
29 min. - Totti strzelał z wolnego - źle, trafił w mur
29 min. - Camoranesi faulowany 35 metrów od bramki Bartheza przez Makelele
27 min. - róg dla Włochów - interweniował Vieira
27 min. - Zidane za mocno z wolnego - piłka w rękach Buffona
26 min. - Toni sfaulował Vieirę w środku pola
25 min. - zagranie Ribery'ego w polu karnym Włochów zablokował Materazzi
24 min. - Malouda strzelał z dystansu, trafił w jednego z obrońców
23 min. - Ribery pogubił się pod polem karnym Włochów, Grosso nie dał się ograć i pozwolił opuścić piłce boisko
22 min. - Zidane stracił piłkę pod polem karnym Włochów, przegrał pojedynek z Materazzim
21 min. - Zidane zagrywał do Henry'ego - zdaniem arbitra Francuz faulował Zambrottę w polu karnym Włochów
19 min. - 1:1!!! po rzucie rożnym wykonywanym przez Pirlo świetnie w polu karnym Francji znalazł się Materazzi i głową skierował piłkę do siatki - z kryciem spóźnił się Vieira
18 min. - Grosso jest bardzo aktywny na lewej stronie, znów centrował pod bramkę - przytomnie zagrał Sagnol do spółki z Thuramem
18 min. - Barthez podał piłkę do... Buffona
17 min. - znów Włosi przy piłce, Pirlo źle zagrywał w kierunku Grosso, piłka wyszła za linię końcową
16 min. - Grosso przedzierał się lewą stroną, ale w ostatniej chwili źle zacentrował w pole karne
15 min. - po rzucie rożnym piłkę przetrzymywali Włosi, ale nie udało im się w żaden sposób zaskoczyć Francuzów, piłkę w końcu wybił Abidal
14 min. - z wolnego centrował Pirlo, Thuram uprzedził Toniego i głową wybił piłkę na rzut rożny
14 min. - rzut wolny dla Włochów blisko pola karnego
13 min. - Pirlo niecelnie zagrywał pod pole karne Francji, piłkę głową wybił Thuram
9 min. - Pirlo faulował Ribery'ego w środku pola
8 min. - Włosi przedzierają się środkiem, niecelne podanie Materazziego do Toniego
7 min. - "Zizou" w fantastyczny sposób pokonał Buffona, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła pół metra za linią bramkową
6 min. - Materazzi sfaulował Maloudę w polu karnym!!!
5 min. - Zambrotta ujrzał żółtą kartkę za brutalny faul na Vieirze
4 min. - Włosi zagrali fair - oddali piłkę Francuzom, Henry wrócił na murawę
3 min. - Francuz opuszcza boisko, jest zamroczony, ale powinien wrócić do gry
2 min. - Henry powoli dochodzi do siebie, trwa przerwa w grze
1 min. - Henry leży na murawie po zderzeniu z Cannavaro
1 min. - Włosi rozgrywają piłkę na własnej połowie, długie podanie do Toniego przejął Vieira
Bohaterowie dzisiejszego wieczoru już wychodzą na murawę Stadionu Olimpijskiego w Berlinie. Francuzi na biało, Włosi na niebiesko.
Lider reprezentacji Francji Zinedine Zidane rozegra dziś ostatnie profesjonalne spotkanie. Po mundialu kończy karierę w reprezentacji. Wraz z końcem rozgrywek w Hiszpanii "Zizou" zakończył karierę klubową.
Udało im się także zatrzymać faworytów turnieju - broniących tytułu Brazylijczyków pokonali 1:0 po bramce Thierry'ego Henry, a w półfinale odprawili z kwitkiem Portugalię.
Później było już dużo lepiej - "Les Bleus" pokonali Hiszpanów 3:1.
Bezbramkowo zremisowali ze Szwajcarią, nie udało im się również pokonać Korei Południowej. Jedyne zwycięstwo "Trójkolorowi" odnieśli w meczu z outsiderem grupy Togo.
Francuzi nie mieli tak udanej fazy grupowej jak Włosi. Skończyli na drugim miejscu.
Włosi pokonali Niemców 2:0 po piorunującej końcówce dogrywki.
Po wygraniu grupy pokonali 1:0 Australię i 3:0 Ukrainę. Trudniejsze zadanie stanęło przed nimi w półfinale, gdzie ich rywalem byli gospodarze turnieju Niemcy.
W drodze do finału Włosi stracili tylko jedną bramkę - w dodatku było to trafienie samobójcze jeszcze w fazie grupowej w meczu z USA.
Już niedługo zacznie się wielki finał piłkarskich MŚ, w którym Włochy zmierzą się z Francją. min. - Ribery zagrywał prostopadle do Henry'ego - pod polem karnym dobrze zagrał Cannavaro i wybił piłkę
62 min. - po rzucie wolnym piłkę do siatki skierował Toni - asystent sygnalizował jednak spalonego
46 min. - Henry przedarł się w świetnym stylu przez włoską obronę, ale strzelił z ośmiu metrów zbyt lekko i wprost w ręce Buffona.
PRZERWA..
[link widoczny dla zalogowanych]45+3 min. - koniec pierwszej połowy
45+2 min. - Camoranesi na spalonym.
45+1 min. - Francuzi konstruują atak pozycyjny.
45 min. - sędzia doliczył dwie minuty.
45 min. - Totti zbyt lekko centrował z rzutu wolnego, górą obrońcy z Francji.
44 min. - rzut wolny dla Włochów 35 metrów od bramki.
44 min. - Ribery nie dał rady trzem obrońcom reprezentacji Włoch.
43 min. - Barthez świetnie wyszedł z bramki i złapał piłkę zagrywaną do Toniego.
42 min. - Henry na spalonym.
41 min. - Henry ładnie przedzierał się lewą stroną, minął trzech rywali, ale jego podanie w pole karne przeciął Materazzi.
41 min. - Zambrotta próbował centrować w pole karne, świetnie zablokował go Malouda.
40 min. - podanie z głębi pola w kierunku Perrotty zbyt mocne, od bramki Barthez.
38 min. - Barthez uprzedził Toniego po ryzykownym podaniu od jednego ze swoich obrońców, Francuz wybił piłkę daleko od własnego pola karnego.
37 min. - nic nie przyszło Francji z rzutu rożnego, po centrze niecelnie główkował Malouda.
37 min. - akcja błyskawicznie przeniosła się pod pole karne Włochów, gdzie Henry wywalczył rzut rożny.
36 min. - Toni przed szansą!!! po rzucie rożnym napastnik Fiorentiny główkował i trafił w poprzeczkę.
35 min. - Thuram uratował Francuzów - fenomenalnie wybił na róg strzał Toniego.
34 min. - już wszystko w porządku, Włosi oddali piłkę rywalom.
33 min. - Włoch nadal leży na boisku - sztab medyczny jest już przy nim, Perotta ucierpiał w starciu z Riberym, który nadepnął mu na nogę.
[link widoczny dla zalogowanych]32 min. - na murawie leży Perotta, Francuzi wybili piłkę.
31 min. - po podaniu Henry'ego sprzed linii pola karnego strzelał Malouda - za lekko i wprost w Buffona.
29 min. - Totti strzelał z wolnego - źle, trafił w mur.
29 min. - Camoranesi faulowany 35 metrów od bramki Bartheza przez Makelele.
28 min. - Materazzi znów wyskoczył najwyżej, ale w trakcie walki o piłkę faulował Vieirę.
27 min. - róg dla Włochów - interweniował Vieira.
27 min. - Zidane za mocno z wolnego - piłka w rękach Buffona.
[link widoczny dla zalogowanych]11 min. i 12 min. - rzut wolny dla Włochów, Sagnol faulował Grosso i ujrzał za to żółtą kartkę.
10 min. - po rzucie rożnym wykonywanym przez Zidane'a Włosi wybili piłkę z własnego pola karnego.
9 min. - Materazzi bliski pokonania własnego bramkarza po niefortunnym wybiciu piłki głową, rzut rożny dla Francji.
[link widoczny dla zalogowanych]7 min. - "Zizou" w fantastyczny sposób pokonał Buffona, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła metr za linią bramkową
[link widoczny dla zalogowanych]6 min. - Materazzi sfaulował Maloudę w polu karnym!!!
[link widoczny dla zalogowanych]5 min. - Zambrotta ujrzał żółtą kartkę za brutalny faul na Vieirze
[link widoczny dla zalogowanych]1 min. - Henry leży na murawie po zderzeniu z Cannavaro
[link widoczny dla zalogowanych]1 min. - argentyński sędzia gwiżdże po raz pierwszy w tym meczu - walkę o mistrzostwo świata, sławę i chwałę zaczynają Włosi
Już niedługo zacznie się wielki finał piłkarskich MŚ, w którym Włochy zmierzą się z Francją.

PostWysłany: Nie 1:10, 25 Mar 2007    Temat postu:

Carmen Electra Giving A Head And Taking A Load!

Erjo
Szaman

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie 15:32, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Jessica Alba In Anal Action Movie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Izumo Strona Główna -> Mecze i wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)